З 26 по 30 березня 2012 р. в Ужгороді проведено другу Всеукраїнську учнівську олімпіаду з астрономії. Пропонуємо вашій увазі короткий звіт про цю подію та її результати.

Про олімпіаду

Фото Ужгорода

Другу Всеукраїнську учнівську олімпіаду з астрономії організово і проведено згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України і Національної академії педагогічних наук України від 28.02.2012 р. за №234/28 "Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та фінальних етапів турнірів у 2011/2012 навчальному році".

Нижче подаємо короткий витяг з наказу:
"Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності (далі – Положення), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

НАКАЗУЄМО:

1. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О.В) забезпечити контроль за проведенням IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і фінальних етапів турнірів юних журналістів, юних істориків, юних інформатиків.

2. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.):
2.1. Здійснити організаційне та науково-методичне забезпечення проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і фінальних етапів турнірів юних журналістів, юних істориків, юних інформатиків.
2.2. Забезпечити проведення:
ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у терміни згідно з додатком 1;
.......

3. Управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, інститутам післядипломної педагогічної освіти забезпечити організацію і проведення: IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з відповідних предметів згідно з додатком 3;
.......

5. Призначити експертів-консультантів:
Всеукраїнських учнівських олімпіад з відповідних предметів у складі згідно з додатком 7;
.......

6. Утворити оргкомітети і журі:
IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад згідно з додатками 9 – 46;
.......


© ВЦ "Наше небо", 2012 р. Усі права застережено.