З 27 березня по 1 квітня 2011 р. у Львові проходила Перша Всеукраїнська учнівська олімпіада з астрономії. Пропонуємо вашій увазі короткий звіт про цю історичну подію.

Організатори олімпіади

Фото Львова

У наказі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України і Національної академії педагогічних наук України від 04.03.2011 р. за №213/26 "Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та фінального етапу турнірів у 2010/2011 навчальному році" сказано:

3. Відповідальність за організацію і проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад покласти на Міністерство освіти і науки Автономної республіки Крим, відповідні управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, інститути післядипломної педагогічної освіти, навчальні заклади, на базі яких проводитимуться олімпіади, а саме:

...
- з астрономії – на Головне управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації (Брегін М.Г.) та Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Шиян Р.Б.);.
...

6. Відповідальність за координування й узгодження дій відповідних оргкомітетів і журі олімпіад та дотримання вимог Положення при проведенні ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад покласти:

...
- з астрономії – на Хоменко О.В., головного спеціаліста Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України;
...

8. Призначити експертами-консультантами на Всеукраїнські учнівські олімпіади:

...
- з астрономії – Андрієвського С.М., завідувача кафедри, директора астрономічної обсерваторії Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, професора, доктора фізико-математичних наук;

10. Затвердити склад оргкомітетів і журі ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та фінальних етапів турнірів (додатки 1-42).

Оргкомітет олімпіади

(Додаток №19 до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України від 04.03. 2011 р. № 213/26)

Журі олімпіади

(Додаток 20 до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України від 04.03. 2011 р. № 213/26)


© ВЦ "Наше небо", 2011 р. Усі права застережено.