З 27 березня по 1 квітня 2011 р. у Львові проходила Перша Всеукраїнська учнівська олімпіада з астрономії. Пропонуємо вашій увазі короткий звіт про цю історичну подію.

Про олімпіаду

Фото Львова

Першу Всеукраїнську учнівську олімпіаду з астрономії організово і проведено згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України і Національної академії педагогічних наук України від 04.03.2011 р. за №213/26 "Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та фінального етапу турнірів у 2010/2011 навчальному році".

Нижче подаємо короткий витяг з наказу:
"З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді та відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 18 серпня 1998 року № 305 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24 вересня 1998 року за № 598/3038 (далі – Положення),

НАКАЗУЄМО:

1. Провести у 2011 році ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, історії, основ правознавства, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької, французької), математики, фізики, хімії, біології, основ економіки, трудового навчання, педагогіки та психології з 21 по 26 березня; з географії – з 20 по 25 березня; з екології та інформатики – з 26 по 31 березня; з російської мови і літератури та астрономії – з 27 березня по 1 квітня:
...
- з астрономії – у м. Львові (учасників 121 особа, в тому числі 56 учнів, 28 керівників команд, 19 членів журі, 18 членів оргкомітету);.
...

10. Затвердити склад оргкомітетів і журі ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та фінальних етапів турнірів (додатки 1-42).

Світлини (їх автори О.І. Возна, І.В. Сальніков, І.П. Крячко), на яких залишились приємні миттєвості Першої Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Члени оргкомітету та журі олімпіади

Члени журі та переможці олімпіади
Голова журі олімпіади Віталій Степанович Кислюк

Завдання псевдоспостережень обговорюють В.Г. Мормиль, О.В. Хоменко, І.П. Крячко, С.М. Андрієвський та М.В. Кичижиєва

Псевдоспостереження
Журі за роботою: В.С. Кислюк, В.Г. Мормиль, І.П. Крячко, Н.О. Гладушина, О.П. Ващенко, О.І. Возна
Екскурсію проводить директор Львівської астрономічної обсерваторії Б.С. Новосядлий
Апеляції розглядають В.І. Марсакова, О.І. Возна, І.П. Крячко, І.Ф. Чорний
Нагородження переможців олімпіади
     

© ВЦ "Наше небо", 2011 р. Усі права застережено.