Астроосвіта
Учасники Фестивалю
Всеукраїнський астрономічний педагогічний фестиваль, присвячений Міжнародному року астрономії


Шановні колеги!

Заявки на участь у конференції "Сучасна астрономічна освіта", проведення якої заплановано під час Всеукраїнського астрономічного педагогічного фестивалю, подало понад 50 осіб.

30 червня поточного року організаційний комітет визначить тих, кому буде надіслано офіційне запрошення взяти участь у зазначеній конференції.

Незважаючи на те, що прийом заявок на участь у Фестивалі закінчено 1 червня у кожного залишається можливість сповістити про свої результати на ниві астрономічної освіти. Свої роботи ви можете направляти на адресу оргкомітету, що зазначена на сторінці "Контакти".

Організаційний комітет звертається з проханням до всіх тих, хто має бажання стати учасником Всеукраїнського астрономічного педагогічного фестивалю, надсилати заявки.

Детальнішу інформацію про учасників Фестивалю буде подано після 30.06.09.

23.10.2009 р.
Інформація про учасників
Всеукраїнського астрономічного педагогічного фестивалю

На сторінці "Програма" подано перелік заходів Всеукраїнського астрономічного педагогічного фестивалю. У цій програмі вказані ті учасники, кому офіційно від імені Міністерства освіти і науки України направлено листи-запрошення (їх відправлено до обласних управлінь освіти) на 6 листопада ( з таким розрахунком щоб, за потреби, в цей день відбути з Києва). Всі ті, хто надсилав заявки на участь у фестивалі, але не заявлений у програмі, має можливість взяти також участь у цьому заході (проживання у Києві, транспортні витрати тощо оргкомітет не забезпечує).

05.02.2010 р.
Інформація для учасників Всеукраїнського астрономічного педагогічного фестивалю

У зв'язку з новою датою проведення Всеукраїнського астрономічного педагогічного фестивалю (2-3 березня 2010 р.) раніше надіслані запрошення не є чинними. З 10 лютого МОН України направляє нові запрошення (на адреси управлінь освіти) учасникам Фестивалю.

Організаційний комітет висловлює подяку всім тим, хто надіслав заявки на участь у Всеукраїнському астрономічному педагогічному фестивалі й зичить успіхів у справі астрономічної освіти!

 
Розробка і дизайн ВЦ "Наше небо", 2009