
Настінний перекидний календар на 2009 рік. Автор-упорядник Крячко І.П. — К. : ВЦ “Наше небо”, 2008. — 14 с.: іл.
Календар присвячено непересічній події — Міжнародному року астрономії, яким ООН оголосила 2009 рік. На всіх 12-и аркушах календаря (кожен з яких подає інформацію про один календарний місяць року) вміщено фото відомого астрономічного об'єкта, короткий опис зазначеного об'єкта, а також подано зоряну мапу із зазначенням його положення на зоряному небі. У календарі також подано інформацію про фази Місяця та українські державні й професійні свята 2009 року.

Крячко І.П.
Путівник зоряним небом. — К. : ВЦ "Наше небо", 2007 р. — 120 с.
Путівник зоряним небом містить опис сузір'їв, що спостерігаються в Україні. Наведено дані про астрономічні об'єкти, як-то: подвійні зорі, змінні зорі, розсіяні та кулясті зоряні скупчення та інш., що є в цих сузір'ях. Подано умови й рекомендації щодо проведення спостережень небесних світил. Путівник розраховано на широкий загал, на всіх тих, хто цікавиться зоряним небом. Він буде корисним аматорам астрономії, а також вчителям, які викладають астрономію в загальноосвітніх навчальних закладах.

Атлас зоряного неба. Автор-упорядник І.Крячко. — К. : ВЦ "Наше небо" (бібліотека журналу "НАШЕ НЕБО observer"), 2004. — 20 с. : іл.
У Атласі подано 17 карт зоряного неба, на яких зазначено зорі до 6,0-ї зоряної величини, а також цікаві небесні об'єкти — зоряні скупчення, туманності й галактики — до 8–10 зоряної величини. Видання розраховане на аматорів астрономії, а також тих, хто вирішив виконуватии астрономічні спостереження. Атлас можна використати як наочний посібник у процесі навчання астрономії.

Крячко І.П.
Астрономія 11 клас. Методичний посібник для вчителя + орієнтовне поурочне календарно-тематичне планування курсу. — К. : ВЦ"Наше небо", 2005. — 72 с.: іл.
Посібник призначений для вчителів, які викладають астрономію в загальноосвітніх навчальних закладах. Мета посібника — допомогти організувати навчальний процес та підготуватися до проведення уроків.

Популярний астрономічний календар на 2004 рік. Автор-упорядник Крячко І.П. — К. : ВЦ “Наше небо”, 2003. — 80 с.: іл.
У календарі подано інформацію про схід, кульмінацію й захід Сонця та Місяця, тривалість дня, фази Місяця. Також подано пошукові мапи для спостережень окремих зоряних скупчень, туманностей і галактик. Наведено фотографії цих космічних об'єктів. Календар допоможе з'ясувати — коли і де на небі варто спостерігати ту чи іншу планету Сонячної системи. На початку календаря окремо подано інформацію про обставини сонячних та місячних затемнень. Інформацію про ці події також наведено в щомісячній рубриці “Астрономічні явища”. У рубриці “Календар історичних подій” розміщено короткі розповіді про відомих в астрономічній науці людей та про значні віхи в розвитку астрономії.