Останні новини

20 травня 2024 р.

Дослідження екстремальних умов у пошуках життя на Марсі


Багато людей, можливо, вважають, що пошуки життя на Марсі було завершено тоді, коли перші марсоходи NASA надіслали зображення безплідної, негостинної поверхні планети. Однак, оскільки науковці розширюють своє розуміння екстремальних умов, в яких життя існує тут, на Землі, й розширюють свої уявлення про те, який вигляд може мати позаземне життя, пошуки життя на Марсі тривають.


11 травня 2024 р.

Чи не забагато галактик-супутників має Молочний Шлях?


Велика та Мала Магелланові Хмари — найвідоміші галактики-супутники Молочного Шляху, але є й інші. Його оточує принаймні 61 галактика в радіусі 1,4 мільйона світлових років, але, ймовірно, їх є більше.


01 травня 2024 р.

У Чилі відкрито найвищу в світі обсерваторіюВи зараз тут: Головна > Інфотека > Електронні підручники
  Фото СD-диска педагогічного програмного засобу

Астрономія 11 клас. Педагогічний програмний засіб

Педагогічний програмний засіб «Астрономія, 11 клас» 2006 р. розробила компанія ЗАТ «Транспортні системи». Сценарій педагогічного засобу, підготовку текстів, що ввійшли до нього, підбір ілюстративного матеріалу, консультації команди художників та програмістів — Іван Крячко.

 

P.S. Це перший досвід створення в Україні «електронного підручника» з астрономії. Щось із задуманого вдалося реалізувати, а щось — не вдалося. Зрозуміло, що «електронний підручник» (маємо на увазі не паперовий варіант чи у вигляді pdf-файла) астрономії має бути.

Цікаве відео

Перехід до перегляду відеороликів